Elérhetőségek és jelentkezési lapok az egyes épületeinkhez

A JELENTKEZÉSEKET EMAILBEN vagy SZEMÉLYESEN VÁRJUK.

Személyesen történő beiratkozás módja:
2024. április 22-én, április 23-án és április 24-én lesz,
naponta 7-17 óráig az APRÓK HÁZA épületben (Aprók Háza, Cifra Palota, Csiribiri épületbe jelentkezők számára)

Emailben történő jelentkezés a CSIRIBIRI 1. számú épületbe: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre megküldött nyilatkozattal.
Letölthető nyilatkozat: Óvodai felvétel iránti kérelem/Szándéknyilatkozat Apáczai Óvoda 1. sz. Csiribiri épületébe

Emailben történő jelentkezés a CIFRA PALOTA 2. számú épületbe: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre megküldött nyilatkozattal.
Letölthető nyilatkozat: Óvodai felvétel iránti kérelem/Szándéknyilatkozat Apáczai Óvoda 2. sz. Cifra Palota épületébe

Emailben történő jelentkezés az APRÓK HÁZA 3. számú épületbe: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre megküldött nyilatkozattal.
Letölthető nyilatkozat: Óvodai felvétel iránti kérelem/Szándéknyilatkozat Apáczai Óvoda 3. sz. Aprók Háza épületébe