Elérhetőségek és jelentkezési lapok az egyes épületeinkhez

1. sz. Csiribiri épület

Csiribiri épületünk autóval megközelíthető a Földes Ferenc utcai parkolón keresztül.
A gyalogos tájékozódást segíti, hogy épületünk a Mosoly Manó egyesület (régi orvosi rendelő) mellett helyezkedik el.
Az alsó szintjén a Csoda Bölcsőde van, az óvodai csoportok az emeleten működnek.

Tel.: 30/799-3527

1. sz. Csiribiri épületébe

2.sz. Cifra Palota épület

Cifra Palota épületünk autóval a Maléter Pál út 46. számú épülettömb felől közelíthető meg. A gyalogos tájékozódást segíti, hogy a Nevelési Központ sportpályájához legközelebb eső épületünk.
Földszintjén a BMPSZ Korai Fejlesztője található. Az óvodai csoportok az emeleten helyezkednek el.

Tel.: 30/608-9064

2. sz. Cifra Palota épületébe

3. sz. Aprók Háza épület

Az Aprók Háza épületünk autóval, az Aidinger János út 16. sz. háztömb felől közelíthető meg, a jelenlegi COOP áruház mögötti parkolón keresztül.
Gyalogos tájékozódási pont: a Nevelési Központ 1. sz. Általános Iskola bejáratával szemben lévő épületünk, amelynek a földszintjén Művészeti Iskola is van.
Az óvodai csoportok a földszinten és az emeleten is működnek.

30/ 518-4183
72/550-624