ÓVODAI BEIRATÁS

Tisztelt Szülők!

Az emberi erőforrások minisztere – a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Korm. rendeletre figyelemmel, a 2020/2021. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról szóló 7/2020. (III. 25) EMMI határozatában - a 2020/2021. nevelési évre történő óvodai beiratkozások vonatkozásában egyedi eljárási szabályokat határozott meg.

Az alábbi linkeken olvashatják az óvodai beiratkozásra vonatkozó legfontosabb tudnivalókat:

Pécs Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának tájékoztatása a 2020/2021. nevelési évre történő óvodai beíratásról

Az Oktatási Hivatal honlapján megjelent információk a szülők számára

Pécs Megyei Jogú Város fenntartásában működő óvodák körzetjegyzéke

A előző tájékoztatókban hivatkozott SZÁNDÉKNYILATKOZAT ÓVODAI FELVÉTELRE dokumentum: Letöltés>>

Kiegészítő tájékoztató az Apáczai Óvodába a 2020/2021-es nevelési évre jelentkezők részére:

Tisztelt Szülők!

Telefonon tájékoztatást adunk valamennyi óvodát választó szülő részére naponta 8- 14 óráig.

Telefonos elérhetőségünk: 06-30/608-9064, 06-30/518-4183

Azok a szülők, akik az épületeink közül kívánnak választani, az alábbi email címeken jelezhetik szándékukat:

Az Apáczai Óvoda 1.sz. épületébe (Csiribiri) jelentkezőknek: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az Apáczai Óvoda 2.sz. épületébe (Cifra Palota) jelentkezőknek: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az Apáczai Óvoda 3.sz. épületébe (Aprók Háza) jelentkezőknek:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Óvodánk programjairól, eseményeiről honlapunkon tájékozódhatnak: (http://www.apaczaiovoda.hu/)

Kapcsolat: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.;  Tel:72/550-624  Lippai Csabáné óvodavezető